PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jaką rurę wybrać?

Zacznij od wyboru odpowiedniego materiału. Możesz sugerować się opiniami innych ludzi, ale pamiętaj, że Twoje ciało może mieć inną przyczepność do danego materiału niż koleżanki. Ciężko zdecydować się na jeden materiał. Jeśli nie możesz podjąć decyzji - poproś nas o wysłanie próbek.

Kiedy już wybierzesz materiał - wybierz rozmiar. Idealny to taki, gdzie oplatając rurę, Twoje palce złączą się. Pamiętaj jednak o jednej ważnej zasadzie treningu - im grubsza rura, tym więcej siły musisz włożyć w wykonanie figury, a co za tym idzie, ciężej ćwiczysz. Im rura cieńsza - tym łatwiej chwycić, ale też i bardziej wbija w ciało.

Jak wybrać rodzaj montażu?

Przede wszystkim zadaj sobie pytanie czy możesz wiercić otwory w podłodze i suficie. Jeśli tak - to możesz brać pod uwagę każdy rodzaj montażu. Montaż rury na stałe jest najbezpieczniejszą opcją. Jego wadą jest to, że ciężko ją w każdej chwili swobodnie zakładać i zdejmować. Jeśli nie możesz wiercić w podłodze, a nie chcesz całkowitego rozporu, możesz zdecydować się na rurę montowaną u góry. W każdej chwili możesz ją założyć i zdjąć ale jej baza (łożysko) będzie na stałe przytwierdzone do sufitu. Jeśli za słabo ją rozeprzesz i rura odjedzie - nadal będzie trzymała się u sufitu. Jeśli zdecydujesz się na całkowity rozpór, Twoją zaletą będzie mobilność. Jednak pamiętaj - aby rura była bezpieczna, musi być prawidłowo zamontowana i sprawdzana przed każdorazowym rozpoczęciem ćwiczeń.

Z powodów bezpieczeństwa, na określone wysokości, robimy modele o konkretnych rodzajach montażu.

Jeśli Twoim problemem jest podwieszany sufit - zawsze można wyciąć kwadrat wielkości mniej więcej 15cmx15cm aby zamontować rurę do sufitu stałego. Taki można zawsze z łatwością zakryć. Jeśli masz sufit w tak zwanym starym budownictwie (suprema, słoma) itp., zaproponujemy Ci zamontowanie wzmocnienia. Jeśli Twój sufit jest krzywy lub pod niewielkim skosem, nie musisz się martwić. Używamy łożysk samonastawnych - idealnych do takich problemów.

Jaką podać długość?

Dokonałaś wyboru co do modelu oraz wybrałaś miejsce, gdzie postawisz rurę. Aby zamówić - potrzebujesz jeszcze wysokości pomieszczenia. Aby prawidłowo zmierzyć pomieszczenie, skorzystaj z metra. Jeśli nie masz pod ręką miarki, możesz skorzystać z długiego sznurka. Wejdź na drabinkę i przyłóż miarkę w miejscu, gdzie będziesz chciała zamontować swój sprzęt. Miarka musi zwisać do podłogi w miarę prostej linii. Pamiętaj, że w każdym budownictwie zdarzają się krzywe sufity, a wysokość pomieszczenia w różnych miejscach może się różnić nawet kilka centymetrów.

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienia przyjmujemy drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W zamówieniu prosimy wpisać swoje dane, adres dostawy, telefon kontaktowy, wybrany model (kolor, grubość, wysokość itp.). W mailu zwrotnym otrzymasz wycenę z podanym numerem konta oraz ewentualnymi pytaniami. Zamówienia przyjmujemy tylko drogą mailową. Jest to zabezpieczenie zarówno dla nas jak i dla Ciebie.

Ile będę czekać?

Czas oczekiwania jest określany indywidualnie przy każdym zamówieniu. Termin realizacji zależy od terminu Twojej wpłaty, dostępności materiału, specyfiki Twojego zamówienia oraz, przede wszystkim, od ilości spływających zamówień. Może to trwać 2-3 dni lub kilkanaście dni roboczych.

Czy mogę zwrócić zamówiony towar?

Każda rura jest wykonywana pod indywidualne zamówienie i przygotowana bezpośrednio dla Ciebie. Jednak mając na uwadze Wasze dobro - każde zamówienie można zwrócić do 14 dni od jego otrzymania. Warunkiem zwrotu jest nieużywanie produktu. Zwrot towaru jest na koszt klienta. Rury nie podlegają wymianie. Jeśli chcesz inną rurę musisz dokonać zwrotu, następnie złożyć nowe zamówienie. W innych przypadkach - nie przyjmujemy zwrotów.

Czy rura podlega gwarancji?

Tak. nasze produkty podlegają rocznej gwarancji. Warunki gwarancyjne znajdziesz poniżej.

Mam alergie na nikiel. Jaką rurę wybrać?

Alergia na nikiel jest coraz bardziej powszechna w naszym środowisku. Jeśli nie możesz nosić sztucznej biżuterii, a od paska do spodni zawsze masz wysypkę, to najprawdopodobniej właśnie jesteś na niego uczulona. Rury nierdzewne, choć inaczej nazywają się chromowo-nikolowymi, to zawartość niklu w nich jest znikoma. Dużo większość zawartość mają rury powlekane chromem, np. x-pole.

Czy kolor z rury malowanej się ściera?

Nie. Malowanie rury odbywa się specjalną farbą proszkową, zapiekaną w piecu o wysokiej temperaturze. Taka farba jest odporna na ścieranie, a nawet jeśli zadrapiesz rurę np. ostrą częścią garderoby - farba nie odpryska.

Czy otrzymam fakturę?

Oczywiście, wystawiamy faktury. Jeśli potrzebujesz faktury - zgłoś ten fakt podczas składania zamówienia oraz podaj do niej swoje dane.

Czy mogę liczyć na rabat?

Ponieważ z Waszych zakupów duża część Waszych pieniędzy zostaje przeznaczona na rozwój pole dance'u w jego różnych odmianach (w postaci sponsorowania zawodów, zawodników, organizacji itp.) staramy się unikać rabatów itp. Ale oczywiście zawsze możesz zapytać, bo z nami da się porozmawiać :)

Ile zapłacę za przesyłkę?

Koszt przesyłki uzależniony jest od długości zamawianej rury. Wszystkie informacje podane są w cenniku. 

Napisałam maila - nie dostałam odpowiedzi.

Z racji tego, że każde zamówienie przygotowujemy indywidualnie, nie jesteśmy fabryką i prawie wszystkie komponenty robimy sami, często pracujemy po kilkanaście godzin dziennie, aby zdążyć z zamówieniami na czas. Jeśli nie dostaniesz odpowiedzi w ciągu dwóch czy trzech dni - prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Wolimy poświęcać całą naszą uwagę na jak najszybsze i najbezpieczniejsze przygotowanie dla Was dobrego sprzętu. Jeśli jednak nie dostaniesz odpowiedzi w ciągu tygodnia - wyślij zapytanie ponownie lub zadzwoń. Mogliśmy nie otrzymać Twojego zamówienia.

 

Nie ma tu odpowiedzi na Twoje pytanie? Napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 

INSTRUKCJE MONTAŻOWE

 

RURA ROZPOROWA

 

RURA MONTOWANA DO SUFITU

 

 

 

 

 

WARUNKI GWARANCYJNE

 

 1. Poniższą gwarancją objęty jest tylko i wyłącznie oryginalny sprzęt zakupiony bezpośrednio u producenta, firmy Sun Pole.

 2. Gwarancja ważna jest w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu. Dowodem ważności gwarancji jest okazanie faktury/potwierdzenia wpłaty.

 3. Bez faktury/paragonu potwierdzającego m. in. datę zakupu gwarancja nie obowiązuje.

 4. Gwarancja obejmuje:

  - wady fabryczne materiału, wykryte podczas odbioru sprzętu czy jego otrzymania;

  - łożyska górne oraz dolne;

  - spawy talerzy dolnych;

  - górne i dolne tuleje;

 5. Gwarancja nie obejmuje:

  - zarysowań rury podczas jej użytkowania;

  - blokad dolnych talerzy;

  - uszkodzeń i odprysków farb dolnych i górnych talerzy;

  - innych oznak użytkowania sprzętu;

 6. Gwarancja obowiązuje tylko i wyłącznie w przypadku prawidłowego montażu i użytkowania sprzętu.

 7. W przypadku wykrycia wady/usterki wymaga się natychmiastowego zgłoszenia z dokładnym opisem problemu drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. łącznie z udostępnieniem skanu faktury/paragonu.

 8. Producent ma 14 dni roboczych na ustosunkowanie się do przedstawionego problemu oraz na przedstawienie pomysłu na jego rozwiązanie.

 9. Od momentu zaakceptowania propozycji naprawy przez klienta, producent ma kolejne 14 dni roboczych usunięcie usterki. W niektórych przypadkach czas ten może się wydłużyć. O tym fakcie klient informowany jest w momencie składania reklamacji.

 10. W przypadku uznania gwarancji klient odsyła uszkodzoną rzecz na koszt producenta. Sposób wysyłki musi być uzgodniony z producentem.

 11. Klient ma prawo zwrócić zakupiony sprzęt w ciągu 14 dni od dnia zakupu. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest jego wcześniejsze nieużywanie.