SUN STEEL - Rury chromowo-niklowe, powszechnie zwane nierdzewnymi, czy 'nierdzewkami'. W przeciwieństwie do rur chromowanych, nie są powlekane, co sprawia, że warstwa wierzchnia nie ściera się. W przypadku zarysowań powierzchni, powstałych podczas użytkowania, bardzo łatwe do 'odświeżenia' przez powtórne polerowanie. Idealne dla osób z alergią m.in. na nikiel, dzięki jego niewielkiej zawartości. Dostępne w rozmiarach: 45mm; 42,4mm; rury 42 mm produkujemy do wys. 3,30 m;

SUN COLOUR - Rury malowane proszkowo. Dostępne w przeróżnych kolorach (wybór koloru umożliwia poniższa paleta RAL). W przypadku braku dostępności danego koloru, zaproponujemy Państwu inny, najbardziej zbliżony do wybranego. Farba proszkowa jest wypiekana w piecu o wysokiej temperaturze, w związku z tym nie ściera się i nie odbarwia. W przypadku zadrapania rury farba nie odpryska. Wg. 80% użytkowników - rury malowane są bardziej przyczepne niż nierdzewne czy chromowane. Dostępne w rozmiarach 42mm oraz 45mm. Rury 42 mm produkujemy do wys. 3,40 m;

SUN BRASS - Rury mosiężne. Nie jest to rura powlekana więc nie ulegnie ścieraniu. Materiał wybrany przez International Pole Sports Federation jako wymagany na Mistrzostwach Narodowych oraz Świata IPSF. Przyczepny w pomieszczeniach o wyższych temperaturach i dobrej wilgotności. Dostępne w rozmiarze 45mm i tylko do wysokości 4m.

 

 

RODZAJE MONTAŻU:

Standardowo zamawiana rura do wysokości 3,30m jest rurą rozporową, z jednoczesną możliwością przykręcenia jej na stałe do sufitu. Czyli dwa w jednym :) Górny talerz ma 25 cm średnicy. Jeśli nie masz tyle miejsca i potrzebujesz mocowania do sufitu o mniejszej powierzchni (10 cm), podaj to w zamówieniu. Mniejsze mocowanie należy przykręcić na dwie śruby.

System rozporowy znajduje się u góry rury, a talerze montujące zabezpieczone są gumą antypoślizgową. Nie musisz się martwić, że prawidłowo zamontowana rura odjedzie Ci podczas ćwiczeń. Nie uszkodzisz sobie również ani podłogi, ani sufitu. Sufit jednak musi być stabilną konstrukcją.

Za dodatkową opłatą, istnieje możliwość przygotowania dolnego talerza z otworami, umożliwiającymi montaż również do podłogi. W przypadku wyższych rur wykonanie takiego talerza jest wliczone w cenę.

Mocowania do każdego modelu są tylko i  wyłącznie w kolorze czarnym. 

UWAGA! Wszystkie rury są w jednym kawałku, przygotowywane pod wymiar pomieszczenia podany przez klienta. Zakres wysokości podany w cenniku jest tylko zakresem cen.

 

 

AERIAL HOOP - dostępne o średnicy zewnętrznej 90 cm / 95 cm / 100 cm;

dostępne na 1 lub 2 zaczepy; grubość rurki - 26,9 mm; malowane farbą o wysokiej przyczepności;

Koła wykorzystane i sprawdzone podczas Mistrzostw Polski Aerial Hoop, Mistrzostwach Węgier oraz Kazachstanu;

    90 cm - 230 zł; 95 cm - 240 zł; 100 cm - 250 zł;

 

MOCOWANIE SUFITOWE AERIAL

- mocowanie kolor czarny; średnica talerza - 150 mm; 3 otwory;

89 zł

nośność ucha osiowo - 0.34 T; 45 stp - 0.24 T; grubość blachy - 8 mm;

 

FLYING POLE

- rura montowana do sufitu, unosząca się nad podłogą. Posiada mechanizm obrotowy (nie wymaga posiadania krętlika) 

- średnica 45 mm, czarna (malowana), długość maks. 300 cm

600 zł